Optymalizacja strony internetowej, czyli audyt strony internetowej SEO

Ranking Twojej witryny jest sprawdzany co miesiąc pod kątem najważniejszych słów kluczowych. Co miesiąc sporządzane jest podsumowanie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, które pokazuje, jak zmienia się miejsce docelowe Twojej witryny.

Za pomocą kontroli audytu możesz sprawdzić wyniki optymalizacji.

Audyt SEO od A do Z

Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie dokładnego audytu SEO, aby upewnić się, że treść i słowa kluczowe w witrynie każdej firmy są zgodne z nawykami wyszukiwania. Jeśli więc masz na przykład biuro podróży, nie powinieneś traktować określonego regionu lub miasta jako słowa kluczowego. Dużo jest treści do wpisania dla słowa kluczowego „Toskania”, ale nie ma pewności, że kto chce tam pojechać, będzie szukał właśnie w ten sposób. Z drugiej strony „Najpiękniejsze zabytki Toskanii” prawdopodobnie będą bardziej interesować podróżnych i ich docelowych odbiorców, więc odwiedzający witrynę będą w rzeczywistości podróżnikami. 

Pełna analiza strony przed optymalizacją serwisu

Analizę można przeprowadzić dopiero po sprawdzeniu serwisu. Ważne jest, aby wiedzieć, w jakim stopniu Twoja strona jest zoptymalizowana pod kątem robotów wyszukiwania Google.

Test procesu zakupowego przed optymalizacją strony

Sprawdza się, jak łatwo klienci mogą uzyskać informacje na Twojej stronie.

Test internetowy przed optymalizacją strony

Sprawdzamy strukturę i działanie serwisu pod kątem spełniania oczekiwań marketingu internetowego.

Co warto wiedzieć o optymalizacji strony po audycie?

W dzisiejszym świecie online istnieje wiele witryn i sklepów internetowych w Internecie. Z tej dużej ilości treści online Google odfiltrowuje strony internetowe, które najlepiej pasują do wprowadzonego przez nas hasła wyszukiwania. Roboty Google nieustannie sprawdzają jakość treści, linków i struktury strony. Zatem co daje audyt?

Błędy muszą być usunięte

Ponieważ roboty wyszukiwarek Google nieustannie ewoluują, a zasady wyszukiwania zmieniają się, błędy muszą być na bieżąco poprawiane

Ustawienia optymalizacji

Po naprawieniu błędu można kontynuować optymalizację serwisu. Aby Twoja strona znalazła się na szczycie listy wyników wyszukiwania po słowach kluczowych w Google, strona  musi być optymalnie ustawiona

Optymalizacja strony, specyficznie pod odwiedzających

Jeśli witryna jest już w odpowiednim rankingu, ważne jest, aby była idealna zarówno dla odwiedzających, jak i klientów. 

Chcesz przeprowadzić analizę audytu na swojej stronie internetowej? Napisz od nas.