Zwiększ widoczność dzięki profesjonalnej reklamie Google Ads

Istnieją różne formy marketingu internetowego – jedną z nich jest reklama Google, znana również jako Google Ads. Jako najważniejsza wyszukiwarka, Google jest używany do większości zapytań w Polsce i na całym świecie. Wyszukuje informacje w taki sam sposób, w jaki wyszukuje produkty lub usługi. Dlatego zwykła optymalizacja pod kątem wyszukiwarek często nie wystarcza. Tutaj w grę wchodzą reklamy Google, ponieważ tam pojawiają się reklamy, a strona internetowa pojawia się znacznie wyżej.

Wyróżnij swój biznes spośród konkurencji! Zainwestuj w kampanię Google Ads.

Co to jest Google AdWords/Google Ads?

Google AdWords to system reklamowy Google z reklamami AdWords. Ten system reklamowy nie jest zrozumiały dla wszystkich użytkowników. W wyszukiwarkach pozycje SEO są przyznawane poprzez optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Miejsca te są przypisane do reklam zakupionych za pośrednictwem Google AdWords. Reklama w wyszukiwarkach przypisuje słowa kluczowe specyficzne dla grupy docelowej oraz określa, jak często i kiedy reklama powinna być wyświetlana. Użytkownicy AdWords płacą tylko za rzeczywiste kliknięcia.

Strony internetowe są oznaczone jako reklamowe, co czasami uniemożliwia użytkownikom ich kliknięcie. Nie jest jednak tak łatwo tworzyć reklamy z zyskiem bez marnowania dużego budżetu. W tym momencie, jako 7Orders możemy Ci pomóc, abyś mógł profesjonalnie i lukratywnie korzystać z reklam Google dla Twojej usługi lub firmy.

Strategia Google Ads

Przed rozpoczęciem kampanii reklamowych, zdefiniowanie odpowiedniej strategii jest bezwzględnym warunkiem, aby w zależności od orientacji strategicznej można było dobrać odpowiednie kampanie, materiały reklamowe, grupy docelowe i słowa kluczowe.

Dlaczego warto wybrać działania PPC 7Orders?

  • Przeszkoleni i certyfikowani eksperci
  • Lata doświadczeń sprawiają, że będziesz usatysfakcjonowany z wyników
  • Pełna przejrzystość i otwartość działań
  • Interakcja z innymi kanałami marketingu online Twojej firmy (SEO, Content marketing)

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia 7Orders jako agencji PPC podczas całego procesu i pozyskuj z nami nowych klientów, aby osiągnąć swoje cele, takie jak zwiększenie konwersji lub sprzedaż. Dobieramy dla Ciebie odpowiednie kampanie PPC w ścisłej współpracy i z zachowaniem wysokiego poziomu przejrzystości. Obejmuje to reklamy w wyszukiwarce, reklamy w sieci reklamowej Google, reklamy Google Shopping (reklamy produktów), reklamy aplikacji, filmy na YouTube lub retargeting za pośrednictwem kampanii remarketingowych Google i różne inne cyfrowe środki reklamowe, które są rozliczane na podstawie kliknięcia. Oferujemy nasze portfolio usług jako agencja PPC na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym dla wszystkich firm i branż.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na miarę Twojego budżetu!