Analityka internetowa od Google Analytics

Podstawowe narzędzie do tworzenia i analizy strony internetowej. Google Analytics jest jednym z najlepszych narzędzi analitycznych i obejmuje wszystkie czynniki istotne dla SEO. Zwiększ z nami wartość dodaną swojej witryny. Wspieramy Cię w prawidłowym pozyskiwaniu, ocenie i interpretacji danych. 

Rozpocznij konfigurację Google Analytics z 7Orders!

Czy jest Google Analytics?

Google Analytics to oferta firmy Google, dzięki której można uzyskać więcej informacji o własnej witrynie internetowej. Informacje te nie odnoszą się do zawartości strony internetowej, ale do tego, w jaki sposób są odbierane przez odwiedzających. W ten sposób Google Analytics zbiera i ocenia dane. Można go wykorzystać między innymi do zbadania pochodzenia odwiedzających witrynę, czasu przebywania na stronie i sposobu korzystania z wyszukiwarki. W ten sposób Google Analytics pozwala użytkownikom skuteczniej dostosowywać swoje kampanie reklamowe i docierać do jeszcze większej grupy docelowej.

Google Analytics to podstawa dobrze zbieranych informacji

Większa kontrola, większa przejrzystość, bardziej wymierny sukces: analityka internetowa oferuje wyjątkową możliwość uzyskania wglądu w zachowanie odwiedzających witrynę. Za pomocą analityki internetowej możesz precyzyjnie monitorować zdefiniowane wcześniej kluczowe liczby. Umożliwia to podejmowanie decyzji opartych na danych. Możesz realizować swoje inwestycje przy znacznie niższym ryzyku. Wspieramy Cię w prawidłowej integracji i odczytywaniu oprogramowania do analizy internetowej, takiego jak Google Analytics lub Google Tag Manager, prawidłowej interpretacji danych i wyprowadzaniu znaczących miar.

Solidna podstawa dla Twojego marketingu online

Za pomocą analityki internetowej można w ukierunkowany sposób zidentyfikować słabe punkty na Twojej stronie i im przeciwdziałać. Najbardziej znanym oprogramowaniem do analityki internetowej jest Google Analytics. Codziennie pracujemy z różnymi narzędziami śledzącymi, takimi jak Google Analytics, eTracker, Adobe Analytics i wykorzystujemy naszą praktyczną wiedzę, aby pomóc w znalezieniu właściwego śledzenia, prawidłowej jego integracji oraz profesjonalnej i celowej interpretacji danych.

W żadnym wypadku nie możesz przegapić możliwości pracy z oprogramowaniem do analityki internetowej. Marketing internetowy bez profesjonalnego śledzenia sieci jest jak latanie na ślepo we mgle.

Sprawdź swój Google Analytics i zleć jego poprawę specjalistom z 7Orders.

Nasza praca z analityką internetową

Odfiltrowujemy dla Ciebie dane, które są naprawdę istotne dla osiągnięcia Twoich celów marketingu online. Mamy wieloletnie doświadczenie w analizie i interpretacji danych śledzących, dzięki czemu możemy przedstawiać sensowne zalecenia dotyczące konkretnych strategii optymalizacyjnych.

Niestety oprogramowanie analityczne ma również pewne słabości i potencjalne punkty do błędnej interpretacji. Na przykład wizyty i ruchy własnych pracowników na stronie internetowej mogą mieć wpływ na Twoje oceny, kod śledzenia może być nieprawidłowo zintegrowany lub podstawowe ustawienia podstawowe są nieprawidłowe. Tym ważniejsze jest, abyś miał po swojej stronie kompetentnego partnera, który wesprze Cię we wszystkich pytaniach i ocenach.