Reklama Facebook, czyli Facebook Ads bez tajemnic

Facebook Ads to reklamy na platformie społecznościowej Facebook. Tak zwany menedżer reklam na Facebooku umożliwia firmom bardzo szybkie i łatwe umieszczanie reklam na Facebooku. Za pomocą tego menedżera można również odtwarzać powiązane media Instagram i Facebook Messenger.


Dla kogo są reklamy na Facebooku?

Platforma jest odpowiednia dla wszystkich firm, niezależnie od rodzaju produktu, bez względu na to, czy są małe, czy duże, czy to B2C, czy B2B. Facebook ma ponad 16 070 000 użytkowników w Polsce (dane na rok 2019), do których możemy dotrzeć z przekazem reklamowym.

Każda firma, która chce kreować popyt, generować dane lub zdobywać doświadczenie, zdecydowanie powinna rozważyć włączenie Facebook Ads do marketingu mix. Bo także pod względem cen reklama na Facebooku jest zdecydowanie lukratywna w porównaniu z kanałami displayowymi, reklamą prasową czy telewizją.

Jakie są cele reklam na Facebooku?

Jeśli spojrzymy na podróż klienta, istnieją zasadniczo trzy poziomy, na których można zdefiniować cele kampanii dla reklam na Facebooku.

Działamy w oparciu o dane

Mentalność wysokiej wydajności jest częścią naszego DNA – a także napędza nas jako agencję mediów społecznościowych.

  • Faza świadomości: zwiększ zasięg i świadomość marki
  • Faza rozważania: budowanie lojalnych kontaktów z klientami, generowanie leadów i interakcji
  • Faza konwersji: sprzedaż bezpośrednia, kontakty w newsletterze

Możesz także objąć wszystkie cele, które są zawarte w Twojej strategii marketingowej za pomocą Facebook Ads. Możesz używać różnych formatów reklam (karuzela, reklama wideo) i różne grupy docelowe (nieznani użytkownicy o zainteresowaniach, które Ci odpowiadają, czytelnicy Twojego bloga, osoby, które obejrzały Twój film do końca) różne cele.

Reklamuj się za pomocą Facebook Ads, dzięki 7Orders – napisz do nas wiadomość!

Dzięki dobremu projektowi i rozmieszczeniu reklamy Facebook Ads okazują się bardzo skutecznym sposobem docierania do potencjalnych klientów, przekształcania potencjalnych klientów w klientów, a tym samym zwiększania sprzedaży. W przypadku Facebook Ads (reklama na Facebooku) powinieneś mieć wyrafinowaną strategię, którą chętnie dla Ciebie opracujemy, a następnie wdrożymy. Jako agencja Facebook Ads takie strategie są częścią naszej codziennej działalności. Dzięki reklamom na Facebooku możesz obniżyć ogólne koszty reklamy, jednocześnie zwiększając wynik finansowy.

Co wyróżnia 7Orders jako agencję do tworzenia Facebook Ads?

Jesteśmy innowacyjni

Gdy tylko nowy kanał mediów społecznościowych stanie się odpowiedni, przetestowaliśmy go już dla Ciebie.

Myślimy holistycznie

Jako agencja marketingu online optymalnie integrujemy marketing w mediach społecznościowych z Twoim marketingowym mixem.

Jesteśmy rzetelnymi kontaktami

Na stałe współpracujesz z kierownikiem projektu.

Dzielimy się naszą wiedzą

W otwartej współpracy z naszymi klientami oraz na najważniejszych wydarzeniach scenicznych.

Działamy na podstawie danych

Mentalność wysokiej wydajności jest częścią naszego DNA – a także napędza nas jako agencję interaktywną.

Jesteśmy profesjonalistami

Z nami rasowi eksperci z dziedziny marketingu internetowego zoptymalizują Twoje kampanie.

Wyślij wiadomość i otrzymaj ofertę dla swojej firmy.

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli skonfigurować Twoją indywidualną kampanię na Facebooku. Nie masz praktycznie nic do stracenia, ale wszystko do zyskania. Wszyscy mówią o treściach i reklamach, my je produkujemy, optymalizujemy i wdrażamy w życie!