Reklamy na LinkedIn – zadbaj o wizerunek profesjonalisty

Chcesz reklamować się w największej sieci karier? Docieraj do swoich grup docelowych dzięki ukierunkowanym kampaniom? Zwiększyć interakcję z innymi firmami? A może Twoim celem jest zwiększenie świadomości marki? Pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele dzięki reklamom LinkedIn i umieścić odpowiednią reklamę.

Czym są reklamy LinkedIn?

LinkedIn Ads jest częścią rozwiązań marketingowych LinkedIn. W obszarze B2B do dyrektorów zarządzających, specjalistów, klientów i innych osób z Twojej grupy docelowej można dotrzeć bezpośrednio i nawiązać z nimi relację. 

Dzięki opcjom targetowania LinkedIn Ads można precyzyjnie określić, do jakiej grupy docelowej chcemy dotrzeć. Możliwy jest wybór, według określonych kryteriów, do których osób z odpowiednim wykształceniem chcesz się zwrócić. Na przykład możesz zwracać się tylko do osób, które pracowały na stanowisku kierowniczym w określonej branży przez co najmniej cztery lata.

LinkedIn jest nieodzowną częścią marketingu internetowego w erze cyfrowej. Z ponad 500 milionami zarejestrowanych użytkowników LinkedIn jest największą na świecie siecią społecznościową w sektorze B2B. Do wyboru są następujące formaty reklamy na LinkedIn: 

Treści sponsorowane

Dzięki sponsorowanym treściom możliwe jest kierowanie kampanii do użytkowników, którzy są gotowi na współpracę z Tobą. Dzięki wbudowanym obrazom i filmom Twoja reklama przyciągnie wzrok. Celem kampanii dla treści sponsorowanych może być ruch na stronie, wyświetlenia wideo lub generowanie leadów.

Sponsorowane wiadomości InMail

Dzięki spersonalizowanym wiadomościom prywatnym możesz wysyłać wiadomości InMail bezpośrednio do członka LinkedIn. Sponsorowane wiadomości InMail są wysyłane tylko do członków aktywnych na LinkedIn. Oznacza to, że można zagwarantować 100% dostawę.

Reklamy tekstowe

Dzięki reklamom tekstowym możesz kierować ludzi na swoją stronę, podnosić świadomość swojej firmy, a tym samym zdobywać nowych klientów. Ten format reklamy jest również idealny do zwrócenia uwagi osób poszukujących pracy na interesujący wakat w Twojej firmie.

Reklamy dynamiczne

Dzięki reklamom dynamicznym możliwe jest tworzenie zindywidualizowanych reklam. Dostosowują się one automatycznie do odpowiedniej grupy docelowej.

Reklamy displayowe

Dzięki reklamom displayowym osiągasz wysoki poziom widoczności . Reklamy umieszczane są w taki sposób, aby przyciągały wzrok.


Bieżące wsparcie i optymalizacja LinkedIn Ads

Aby zapewnić zrównoważone działanie konta reklamowego LinkedIn, które założyliśmy, niezbędne jest czyste i ukierunkowane wsparcie i optymalizacja. W zasadzie możemy również przejąć i zarządzać kontami, których sami nie założyliśmy. Z doświadczenia wiemy jednak, że w wielu przypadkach warto dokonać przeglądu lub nawet nowej konfiguracji. Z przyjemnością przyjrzymy się Twojemu kontu reklamowemu LinkedIn bez zobowiązań i udzielimy Ci rekomendacji.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu marketingu w mediach społecznościowych. Oprócz reklam na LinkedIn oferujemy również reklamy na Facebooku i YouTube. Chętnie doradzimy Ci w zakresie opcji marketingu w mediach społecznościowych. Oczywiście zajmujemy się również holistycznym marketingiem online Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci doradzimy!