Dowiedz się, co o współpracy z nami myślą nasi Klienci.

Beardman

W ciągu ostatnich kilku lat przetestowaliśmy kilkanaście agencji specjalizujących się w analityce e-commerce, Google Ads i Fb Ads. Takiego poziomu profesjonalizmu jak w 7orders nie doświadczyliśmy nigdzie. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że współpraca z 7orders wzniosła naszą firmę na zupełnie inny poziom.

Karol Gajda
Owner / Beardman

PCC Polska

Wysokiej klasy profesjonaliści z którymi współpraca to czysta przyjemność. Agencja przygotowała  dla naszych serwisów kompleksową strategię obecności w wyszukiwarkach internetowych opartą o synergię działań SEO i PPC. Ich imponujące know how w ogromnym stopniu przełożyło się na pozytywne wyniki osiągane przez Nas w kanale online.

Tomasz Jarmuszczak
Owner / PCC Polska

CzasNaButy.pl

Agencję 7ORDERS Sp. z o.o. cenię za profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Współpracujemy już od 2018 roku i od tego czasu wspólnie się rozwijamy. Jestem bardzo zadowolona z wyboru agencji 7ORDERS na partnera w budowaniu naszej marki w Polsce i za granicą. Przygotowywane kampanie SEO/SEM i Ads w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom.

Monika Mołdrzyk

SMSAPI

Kompleksowa obsługa kampanii PPC na kilku rynkach potwierdziła wysoki poziom kompetencji 7orders. Cenimy u nich przede wszystkim zaangażowanie, sprawną komunikację oraz szybki czas reakcji co wyróżnia ich na tle innych agencji. Jestem też zadowolony z efektów jakie wspólnie osiągamy. Gorąco polecam współpracę z 7orders wszystkim firmom zainteresowanym ich usługami.

Wojciech Kaczmarek
Managing Director / SMSAPI (Grupa LINK Mobility)

Wydawnictwo Poligraf

Z przyjemnością polecamy 7orders za profesjonalne podejście i osiągane efekty. Firma wspiera nas przy kampaniach w Google Ads oraz Facebook Ads, a ich działania przełożyły się na znaczny wzrost konwersji naszego serwisu internetowego.

Karol Kuczyński

Brytyjka.pl

Współpraca przebiega bez jakichkolwiek komplikacji. W Naszym przypadku znakomicie dopasowali działania SEO do potrzeb Sklepu. Przez cały okres umowy, otrzymywaliśmy szczegółowe raporty z wykonanych prac i postępów. Firma z rzetelnym i uczciwym podejściem do Klienta - co od razu się "czuje" przy pierwszym kontakcie mailowym.  

Mateusz Kwiatkowski

LexAnglica

7orders jest nie tylko naszym dostawcą usług e-marketingowych, ale partnerem i doradcą z zakresie zwiększenia świadomości naszej marki. Wiedza konsultantów 7orders przełożyła się na konkretne wyniki dla nas już w pierwszych miesiącach współpracy. Poza kompetencjami cenimy sobie elastyczność i otwartość na klienta, jeżeli chodzi o planowanie i egzekucję działań e-marketingowych.

Agnieszka Ziętek
Owner / LexAnglica