Dowiedz się, co o współpracy z nami myślą nasi Klienci.

Budotom

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z współpracy w obszarze SEO z firmą 7orders. Praca z Panem Markiem była niezwykle owocna. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i wiedza znacznie przyczyniła się do naszego sukcesu, a rzetelność i dokładność dały nam pewność, że każdy aspekt naszej strategii był starannie analizowany i optymalizowany.

Katarzyna Gardiasz
Kierownik Marketingu / Budotom

Lexnonstop.com

Współpracę z 7orders realizowaliśmy przez kilka miesięcy pracując nad kampaniami Google Ads. Dzięki profesjonalizmowi i wspaniałej komunikacji osiągnęliśmy dobre efekty, a także szersze możliwości dalszej promocji i reklamy. Wyróżniające jest wysokie zaangażowanie i bardzo szybkie wdrożenie się w specyfikację prowadzonego projektu. Bardzo sobie chwalimy i doceniamy wspólny czas pracy.

Paula Nowik
Project Coordinator / S7LEX / Lexnonstop.com

Colours Factory

Skuteczność, profesjonalizm i kompleksowość to cechy, które cenimy najbardziej w naszej wieloletniej współpracy z agencją 7Orders. Tworzą ją młodzi, dynamiczni i pełni pasji ludzie, którzy doskonale wiedzą, co w online’nowej trawie piszczy. Z ogromnym zaangażowaniem śledzą aktualne trendy i natychmiast wdrażają je do swoich działań, co skutkuje wysoką jakością i efektywnością prowadzonych dla nas kampanii. Świetna komunikacja, a także nastawienie na wypracowanie optymalnego dla obu stron rozwiązania dopełniają współpracy. Z przyjemnością polecam zespół 7Orders jako partnera w zakresie szeroko rozumianego marketingu internetowego.

Klaudia Grzybowska
Marketing Manager / Colours Factory

Drukomat.pl

Polecam usługi firmy 7Orders, która od 2018 roku kompleksowo obsługuje nasze serwisy w zakresie działań SEM, SEO oraz analityki internetowej. 7Orders to młody, ale bardzo profesjonalny i doświadczony zespół specjalistów. Stale podążają za zmieniającymi się trendami w świecie marketingu internetowego, przekuwając je następnie na skuteczne działania. Potrafią dynamicznie reagować, dostosowywać się do zmian, a następnie rekomendować nam najlepsze rozwiązania. Cenię sobie współpracę z firmą 7Orders.

Sebastian Śnieciński
Dyrektor Marketingu / Colours Factory / Drukomat.pl

Printendo.de

Z przyjemnością rekomenduję firmę 7Orders jako rzetelnego partnera do współpracy w zakresie SEM i SEO. Agencję tworzy młody, pełen energii zespół fachowców, którzy z dużym zaangażowaniem i elastycznością realizują dla nas kampanie reklamowe, dbają o naszą widoczność w sieci oraz wspierają nas analitycznie. Reagują szybko, działają sprawnie i skutecznie, a to szczególnie dla nas istotne elementy. Polecam usługi firmy 7Orders.

Mateusz Dziadosz
Brand Manager / Printendo.de

Justprint.cz, Justprint.sk

Z przyjemnością rekomenduję firmę 7Orders jako rzetelnego partnera do współpracy w zakresie SEM i SEO. Agencję tworzy młody, pełen energii zespół fachowców, którzy z dużym zaangażowaniem i elastycznością realizują dla nas kampanie reklamowe, dbają o naszą widoczność w sieci oraz wspierają nas analitycznie. Reagują szybko, działają sprawnie i skutecznie, a to szczególnie dla nas istotne elementy. Polecam usługi firmy 7Orders.

Joanna Łupkowska

Helikon-Tex / Entire M

Współpraca z firmą 7orders trwa od lipca 2021 roku. Obejmuje ona działania związane z SEO oraz PPC (Google Ads i Facebook Ads). Podczas wspólnych działań, 7orders wykazało się wysoką jakością dostarczanych usług. Na uwagę zasługuje wyjątkowe zaangażowanie specjalistów w działania promocyjne spółki. Ich wsparcie wykracza poza standardowe aktywności w obszarach, których dotyczy współpraca. Relacja z 7orders zaowocowała nowymi kierunkami w rozwoju działań e-marketingowych. Na wyróżnienie zasługują także bardzo dobre relacje oraz komunikacja z członkami zespołu. Duża elastyczność i szybki czas reakcji sprawiają, że współpraca jest owocna i przebiega bez zakłóceń.

Krystian Niedźwiecki
Marketing Manager / Helikon-Tex (Entire M)

Callstack

7orders prowadzi dla nas kampanie SEM/PPC na rynki zagraniczne. W swojej pracy łączą szerokie portfolio doświadczeń ze znajomością narzędzi oraz kompetencjami analitycznymi. Dedykowany specjalista stał się właściwe częścią naszego zespołu marketingowego. Regularne spotkania, proaktywność i komunikacja na najwyższym poziomie. Szczerze polecamy agencję 7orders jako idealnego partnera od performance marketingu

Sławomir Kamiński

Beardman.pl

W ciągu ostatnich kilku lat przetestowaliśmy kilkanaście agencji specjalizujących się w analityce e-commerce, Google Ads i Fb Ads. Takiego poziomu profesjonalizmu jak w 7orders nie doświadczyliśmy nigdzie. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że współpraca z 7orders wzniosła naszą firmę na zupełnie inny poziom.

Karol Gajda
Owner / Beardman

PCC Polska

Wysokiej klasy profesjonaliści z którymi współpraca to czysta przyjemność. Agencja przygotowała  dla naszych serwisów kompleksową strategię obecności w wyszukiwarkach internetowych opartą o synergię działań SEO i PPC. Ich imponujące know how w ogromnym stopniu przełożyło się na pozytywne wyniki osiągane przez Nas w kanale online.

Tomasz Jarmuszczak
Owner / PCC Polska

CzasNaButy.pl

Agencję 7ORDERS Sp. z o.o. cenię za profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Współpracujemy już od 2018 roku i od tego czasu wspólnie się rozwijamy. Jestem bardzo zadowolona z wyboru agencji 7ORDERS na partnera w budowaniu naszej marki w Polsce i za granicą. Przygotowywane kampanie SEO/SEM i Ads w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom.

Monika Mołdrzyk

SMSAPI

Kompleksowa obsługa kampanii PPC na kilku rynkach potwierdziła wysoki poziom kompetencji 7orders. Cenimy u nich przede wszystkim zaangażowanie, sprawną komunikację oraz szybki czas reakcji co wyróżnia ich na tle innych agencji. Jestem też zadowolony z efektów jakie wspólnie osiągamy. Gorąco polecam współpracę z 7orders wszystkim firmom zainteresowanym ich usługami.

Wojciech Kaczmarek
Managing Director / SMSAPI (Grupa LINK Mobility)

Wydawnictwo Poligraf

Z przyjemnością polecamy 7orders za profesjonalne podejście i osiągane efekty. Firma wspiera nas przy kampaniach w Google Ads oraz Facebook Ads, a ich działania przełożyły się na znaczny wzrost konwersji naszego serwisu internetowego.

Karol Kuczyński

Brytyjka.pl

Współpraca przebiega bez jakichkolwiek komplikacji. W Naszym przypadku znakomicie dopasowali działania SEO do potrzeb Sklepu. Przez cały okres umowy, otrzymywaliśmy szczegółowe raporty z wykonanych prac i postępów. Firma z rzetelnym i uczciwym podejściem do Klienta - co od razu się "czuje" przy pierwszym kontakcie mailowym.  

Mateusz Kwiatkowski

LexAnglica

7orders jest nie tylko naszym dostawcą usług e-marketingowych, ale partnerem i doradcą z zakresie zwiększenia świadomości naszej marki. Wiedza konsultantów 7orders przełożyła się na konkretne wyniki dla nas już w pierwszych miesiącach współpracy. Poza kompetencjami cenimy sobie elastyczność i otwartość na klienta, jeżeli chodzi o planowanie i egzekucję działań e-marketingowych.

Agnieszka Ziętek
Owner / LexAnglica